گیلان فارس

مدیریت مجموعه

photo1629135975 (23)

آقای ولی علیزاده ثابت بنیانگذار مجموعه گیلان فارس

آقای ولی علیزاده ثابت متولد ۱۳۵۴صومعه سرای رشت درسال ۱۳۷۱در پی فراز و نشیب های مختلف در زندگی اش به شهر شیراز آمد او پس از تجربه های مختلف در مشاغل گوناگون گمشده خود را در حوضه آرایشگری یافت و با علاقه بسیار مشغول به فراگیری این حرفه شد. وی با تحمل سختی های بسیار و با تلاش و پشتکارخود در طی ده سال شاگردی و اجاره صندلی در آرایشگاه های مختلف توانست اولین آرایشگاه خود را تأسیس نماید. گیلان فارس نامی است که آقای علیزاده به احترام محل تولدش (گیلان) و محل کارش (فارس) برای کسب و کارخود برگزید. اولین شعبه گیلان فارس و اولین آرایشگاه مستقل آقای علیزاده درسال ۱۳۸۲در محله معالی آباد شیراز و در ابتدای کوی دنا تأسیس و آغاز به کار کرد (این شعبه همچنان به عنوان شعبه ۱ آرایشگاه های زنجیره ای گیلان فارس فعال می باشد ).
صداقت، تعهد کاری، نوآوری و مشتری مداری باعث رشد و ترقی سریع آقای علیزاده و گیلان فارس شد آنچنان که دو سال پس از تأسیس شعبه اول شعبه دوم و پس از آن به مدت ۱۵سال ۱۹شعبه دیگر درکشور ایران و خارج از کشور تأسیس و مشغول به کار شدند. آقای علیزاده به عنوان مدیر مجموعه به همراه مدیران شعب گیلان فارس که حالا بازوان پرتوان اجرایی او بودند توانستند قله های موفقیت کاری و حتی فردی و اجتماعی را یکی پس از دیگری فتح کنند و به عناوین و دستاوردهای بسیاری دست یابند و آقای علیزاده به عنوان آرایشگر نمونه کشور، کارآفرین برتر و مدیر نمونه، بارها مورد تجلیل قرار گرفتند.
درپی گسترش شعب آرایشگاهی گیلان فارس و علاقه وافر آقای علیزاده به کار آفرینی ایشان خلأیی را در مجموعه های خود احساس میکردند که آن حالا با محصول با ارزشی به نام آموزش پر می شد. لذا ایشان اقدام به تأسیس آموزشگاه پیرایشگری مردانه با برند گیلان فارس نمودند تا بتوانند چرخه کارآفرینی  خود را در این اکوسیستم کاملتر کنند و به رویای همیشگی خود در مورد راه اندازی یک جامعه کسب و کاری کامل آرایشگری جامه ی عمل بپوشانند.

 

 

 

درباره گیلان فارس

مجموعه گیلان فارس با مرکزیت شهر شیراز و حوزه فعالیت ملی و بین المللی در سال ۱۳۸۲تأسیس وآغاز به کار کرد این مجموعه با مدیریت آقای علیزاده در چند بخش با موضوع آرایشگری و پیرایشگری فعالیت می نماید.
آموزشگاه فنی حرفه ای پیرایشگری، مجموعه آرایشگاه های زنجیره ای مردانه با ۲۱شعبه (۲۰شعبه در ایران و ۱شعبه در کوز کانادا)، فروشگاهای اینترنتی، تیم مشاوره تخصصی کارآفرین در حوزه کسب و کارهای آرایشگری، کارآفرینی اجتماعی بخش های مجموعه بزرگ گیلان فارس هستند که هر بخش با بخش های دیگر به صورت زنجیره ارزشی مرتبط بوده وهمپوشانی می کنند آنچنان که از این مجموعه می توان به عنوان اولین اکوسیستم کار آفرینی در حوزه آرایشگری (مردانه) در کشور نام برد. مجموعه گیلان فارس از زمان تأسیس تاکنون توانسته است هزاران نفر را آموزش و صدها نفر را نیز مشغول به کار نماید.