گیلان فارس

اکوسیستم کار آفرینی در حوزه آرایشگری (مردانه)

photo1629135976 (13)

اکوسیستم کار آفرینی در حوزه آرایشگری (مردانه)

مجموعه گیلان فارس با هدف توسعه اشتغال پایدار در گام نخست و مشتری مداری و بازارسازی در گام بعد با جذب علاقه مندان به حرفه آرایشگری و ارائه آموزشات تخصصی و پیشرفته آرایشگری به آنان این نیروهای مستعد به کار را برای ورود به بازار کار آماده می نماید. 
حرفه آموزان پرتلاش و علاقه مند که مستعد تأسیس و مدیریت آرایشگاه باشند پس از طی دوره کوتاهی در یکی از آرایشگاه های زنجیره ای گیلان فارس مشغول به کارشده و ضمن ارائه مشاهده ها و آموزشات لازم در زمینه های مدیریت، مشتری مداری و بازاریابی و فروش خدمات آماده تصدی گری مدیریت یک شعبه می شوند. طی تفاهم نامه همکاری با مدیریت مجموعه برای ایشان اقدام به تأسیس یک شعبه با برند گیلان فارس یا به صورت مستقل می شود که در هر بخش حمایت های کامل مجموعه گیلان فارس در راه اندازی و توسعه آن مجموعه صورت می پذیرد.
اخذ مجوزات لازم، ارائه آموزشات مقتضی، مشاوره جهت مکان یابی و امکان سنجی، استقرار مستقیم مدیریت آرایشگاهی، دکوراسیون و تجهیز نمودن آرایشگاه، تبلیغات و بازاریابی و استقرار سیستم های مالی و حسابداری و توسعه هر شعبه توسط اعضا آن شعبه از برنامه ها و حمایت های مجموعه گیلان فارس در اکوسیستم کارآفرینی خود است.

جهت تأسیس آرایشگاه جدید اینجا کلیک کنید

درباره گیلان فارس

مجموعه گیلان فارس با مرکزیت شهر شیراز و حوزه فعالیت ملی و بین المللی در سال ۱۳۸۲تأسیس وآغاز به کار کرد این مجموعه با مدیریت آقای علیزاده در چند بخش با موضوع آرایشگری و پیرایشگری فعالیت می نماید.
آموزشگاه فنی حرفه ای پیرایشگری، مجموعه آرایشگاه های زنجیره ای مردانه با ۲۱شعبه (۲۰شعبه در ایران و ۱شعبه در کوز کانادا)، فروشگاهای اینترنتی، تیم مشاوره تخصصی کارآفرین در حوزه کسب و کارهای آرایشگری، کارآفرینی اجتماعی بخش های مجموعه بزرگ گیلان فارس هستند که هر بخش با بخش های دیگر به صورت زنجیره ارزشی مرتبط بوده وهمپوشانی می کنند آنچنان که از این مجموعه می توان به عنوان اولین اکوسیستم کار آفرینی در حوزه آرایشگری (مردانه) در کشور نام برد. مجموعه گیلان فارس از زمان تأسیس تاکنون توانسته است هزاران نفر را آموزش و صدها نفر را نیز مشغول به کار نماید.