گیلان فارس

آموزشگاه پیرایشگری

photo1629135976 (6)

آموزشگاه پیرایشگری مردانه گیلان فارس

 در سال 1389 زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور تاسیس شد این آموزشگاه در رشته های زیر که نام برده شده است به ارائه آموزشات تخصصی پرداخته که در هر بخش نیز با ارائه گواهینامه های بین المللی و هدایت مهارت آموزان به بازار کار نقش به سزایی را در اشتغال زایی کشور ایفا می کند.

1- پیرایشگر مردانه درجه 2 ( آشنایی با ماشین موزر , و صفر تا صد شانه ها و قیچی و چگونگی دست گرفتن آنها – کوتاهی انواع مدل های مو روز )
2- پیرایشگر مردانه درجه 1
3- چهره پردازی مردانه
4- ترمیم کننده مو مردانه (کاشت موقت مو – پروتز مو – اکتنشن مو )
5- متعادل سازی چهره مردانه (گریم های حرفه ای و سینمایی )
6- کاربر مواد شیمیایی ( ویتامینه – ماسک مو – دارک – مش رنگ – میکاپ داماد)
7- بهداشت کار ناخن مردانه
8- کوتاه کردن مو با زوایای مختلف با قیچی در پیرایش مردانه
9- کوتاه کردن مو با ماشین و تیغ در پیرایش مردانه
10- سایر سرفصل های جدید آموزش پیرایشگری و.. پس از ابلاغ از سازمان فنی حرفه ای

آموزشگاه گیلان فارس در یک دهه فعالیت مستمر خود با مداومت همیشگی تیم مدیریتی خود توانسته عناوین و افتخارات فراوانی را کسب نماید. اما بالاترین افتخار این آموزشگاه، آموزش بیش از 5000 نفر در یک دهه و اشتغال بیش از 80 درصد از مهارت آموزان خود (در مجموعه آرایشگاه های زنجیره ای گیلان فارس) و یا به صورت مستقل بوده است که این حجم از ایجاد اشتغال در یک آموزشگاه نشان از موفقیت عالی آن مجموعه دارد.

ایجاد آموزشگاه در کنار آرایشگاه های زنجیره ای جهت بوجود آوردن یک اکوسیستم کارآفرینی لازم بود اما کارآفرین پرانرژی و انگیزه ای مثل آقای علیزاده را اغناء نمی کرد او همپنان به دنبال توسعه زنجیره ارزشی کسب و کار خود بود و در این راستا بخش تیم های تخصصی خود در ایجاد شعب جدید را شامل طراحی و تولید دکوراسیون، تجهیزات آرایشگاهی، سیستم های مالی و مدیریتی، فروشگاه های تخصصی و حتی فعالیت های اجتماعی ( کارآفرین اجتماعی) را برنامه ریزی و راه اندازی نمودند. ایشان برای متقاضیانی که قصد راه اندازی شعب جدید حتی بدون استفاده از برند گیلان فارس را دارند بخشی را بوجود آورده اند تا بتوانند به اشتغال زایی در این حوزه به عنوان یه توسعه دهنده اقدام نمایند.

آقای علیزاده در بخش کارآفرینی اجتماعی موفق شدند هیات مذهبی شمالی های مقیم شیراز، تیم فوتسال گیلان فارس، تیم رزمی گیلان فارس و اتاق فکر کسب و کارهای آرایشگری و مرکز نوآوری باز گیلان فارس را راه اندازی نمایند

فیلم زندگی کاری آقای علیزاده توسط تیم سینما کارآفرینی قاصدک تولید و بارها اکران شده است.

جهت مشاهده فیلم مستند زندگی کاری آقای علیزاده اینجا را کلیک کنید
جهت مشاهد کلیپ پخش های فیلم در سینما کارآفرینی قاصدک اینجا را کلیک کنید

درباره گیلان فارس

مجموعه گیلان فارس با مرکزیت شهر شیراز و حوزه فعالیت ملی و بین المللی در سال ۱۳۸۲تأسیس وآغاز به کار کرد این مجموعه با مدیریت آقای علیزاده در چند بخش با موضوع آرایشگری و پیرایشگری فعالیت می نماید.
آموزشگاه فنی حرفه ای پیرایشگری، مجموعه آرایشگاه های زنجیره ای مردانه با ۲۱شعبه (۲۰شعبه در ایران و ۱شعبه در کوز کانادا)، فروشگاهای اینترنتی، تیم مشاوره تخصصی کارآفرین در حوزه کسب و کارهای آرایشگری، کارآفرینی اجتماعی بخش های مجموعه بزرگ گیلان فارس هستند که هر بخش با بخش های دیگر به صورت زنجیره ارزشی مرتبط بوده وهمپوشانی می کنند آنچنان که از این مجموعه می توان به عنوان اولین اکوسیستم کار آفرینی در حوزه آرایشگری (مردانه) در کشور نام برد. مجموعه گیلان فارس از زمان تأسیس تاکنون توانسته است هزاران نفر را آموزش و صدها نفر را نیز مشغول به کار نماید.