متقاضیانی که می خواهند تحت مدیریت و برند گیلان فارس فعالیت کرده و اقدام به تاسیس شعبه جدید نمایند ؛ می بایست شرایط ذیل را با دقت مطالعه کرده و قبل از تکمیل فرم درخواست موارد ذیل را تایید و از آن تبعیت نمایند بدیهی است انتخاب گزینه تایید به منزله قبول کلیه شرایط و قوانین مجموعه گیلان فارس بوده و در صورت تخطی یا عدم رعایت هر کدام مجموعه گیلان فارس حق اقدام قانونی را برای خود محفوظ می داند : قوانین مشارکت و همکاری با مجموعه گیلان فارس :

1- مدیریت تمامی شعب از جمله شعب تازه تاسیس بصورت واحد بوده که می بایست تمامی شعب از برنامه های دفتر مرکزی تبعیت نمایند برنامه های دفتر مرکزی شامل برگزاری جلسات مدیریتی و موضوعی منظم ماهانه یا سالانه , تهیه و ارسال گزارش عملکرد فصلی از جانب شعب , استفاده از لباس و دکورهای متحدالشکل مورد تایید دفتر مرکزی , پیروی از خط مشی – منشور اخلاقی , آیین نامه سازمانی و چارت منظم تشکیلاتی , مشارکت در تبلیغات سراسری , حضور منظم در نشست ها و گردهمایی ها و… ودیگر برنامه های مصوب می باشد .

2- تفاهم جداگانه مالی بین دفتر مرکزی و شعبه منعقد می گردد که شعبه ملزم به رعایت و اعمال به موقع آن در سررسیدهای مقرر می باشد . بدیهی است عدم پذیرش یا بی انضباطی در پرداخت ها باعث فسخ یکطرفه قرارداد و اخذ جرائم از طرف واحد حقوقی مجموعه می گردد .

3- متقاضی راه اندازی شعبه جدید می بایست محل مورد نظر خود را تعیین نماید و با نظر تیم مشاورین مجموعه گیلان فارس نسبت به اجاره (یا خرید یا …) آن مکان اقدام نماید . لازم به ذکر است پرداخت اجاره بهاء ماهانه و تامین رهن مکان و الباقی کسورات و پرداخت های عرفی و قانونی مربوط به مکان بر عهده متقاضی است .

4- مجموعه گیلان فارس در اخذ مجوزات قانونی تاسیس و راه اندازی شعبه جدید , دکور و تجهیزکردن آرایشگاه , تبلیغات سراسری , آموزشات , مدیریت منابع انسانی و مالی , توسعه کسب و کار و ارتقا شغلی متقاضیان آنان را مورد حمایت قرار خواهد داد .

فرم پیشنهاد همکاری در تاسیس پیرایشگاه مردانه گیلان فارس

شخص حقیقی یا حقوقی پیشنهاد دهنده
YYYY slash MM slash DD

مشخصات محتوای پیشنهادی

موضوع: درخواست تاسیس شعبه آرایشگاهی با برند گیلان فارس

همکاران(آیا همکارانی در تاسیس این شعبه دارید؟)

نفر اول:

YYYY slash MM slash DD

نفر دوم:

YYYY slash MM slash DD

نفر سوم:

YYYY slash MM slash DD